HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

ARHAN Dil Hizmetleri, yabancı dil alanındaki tecrübe ve birikimlerini, daha çok kişi ve kuruma ulaştırmak için kurulmuştur. 10 yıldır çeviriden eğitime dil hizmeti gerektiren tüm konularda çeviri ve eğitim danışmanlığı yapmaktadır. Bu hizmetler, globalleşen dünyada kurumların gittikçe yakınlaşan ilişkilerindeki iletişim problemlerinin çözümüne odaklanmıştır. ARHAN Dil Hizmetleri, Ankara merkezli olarak kurulup, ihtiyaçlara yerinde cevap verebilmek için deneyimli bir kadro ile İstanbul'daki ofisinde de hizmet vermeye başlamıştır.

ARHAN’ın profesyonel ekibi, çeşitli Avrupa Birliği Eşleştirme Projeleri’nde görev almış, hizmet içi dil eğitimleri konusunda deneyimi olan mütercim tercümanlar ile akademik kariyer sahibi dil uzmanı eğitmenlerden oluşmaktadır.

Kurumların profesyonel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özel çözümler sunan ARHAN, her biri sektörlerinin liderleri arasında yer alan pek çok kurumsal şirkete proje bazlı ya da sürekli hizmetler vermektedir. Tüm projeler, ihtiyaç duyulan uzmanlık alanına göre, konuya hakim proje ekipleri tarafından yönetilmektedir.